Team

Nynke Oenema

Directeur
Werkdagen: ma, di, do, vr
Email: nynkeoenema@skod.org

Gwen Chabot

Vestigingsmanager Kibeo, locatie Stuifhoek
Email: g.chabot@kibeo.nl

Charlotte Dudok-Woudenberg

Leerkracht groep 4, MT-lid,
ICT-coördinator
Werkdagen: ma, di, wo
Email: charlottewoudenberg@skod.org

Tineke Brokke

Intern begeleider

Daniëlle de Beer

Pedagogisch medewerkster vso / bso

Nikki Berkhout

Pedagogisch medewerkster babygroep en bso

Monique de Bont

Leerkracht groep 7/8b
Werkdagen: wo (om de week), do, vr

Esther Booman

pedagogisch medewerkster bso

Ellen van den Broek

Pedagogisch medewerkster vso en peutergroep

Angela Breuer

Leerkracht groep 1/2b en flexpool
Werkdagen: ma t/m vr

Angelina Breugem

Pedagogisch medewerkster peuters kdv

Mary Damen

Leerkracht groep 2/3, Specialist onderbouw
Werkdagen: ma, wo, do, vr

Inès van den Dungen

Onderwijsassistent groep 1 t/m 8
Werkdagen: ma, di, 

Floor Fontein

leerkracht groep 6
Werkdagen: ma, di, do, vr

Chantal van Gils

Pedagogisch medewerkster babygroep kdv

Patricia Gommers

Pedagogisch medewerkster peuters kdv en peutergroep

Corrie Havermans

Vrijwilliger, NT2-onderwijs
Werkdagen: di

Patty Hop

Leerkracht groep 3
Werkdagen: ma, di, woe, vr

Inge Hopmans

Jeugdprofessional CJG Drimmelen Geertruidenberg
Werkdagen: maandag
Email: i.hopmans@cjgdg.nl

Bonnie Jacobs

Leerkracht groep 3, Gedragsspecialist,
Beeldbegeleider
Werkdagen: ma, di, wo, vr

Diane de Jong

Pedagogisch medewerkster vso en peutergroep

Lenneke Kouw

Groepshulp

Marja Kuisters

Vrijwilliger bibliotheek
Werkdagen: di-middag

Nikki de Laat

Leerkracht 1/2a
Werkdagen: ma t/m vr

Lucie Lennaarts

Pedagogisch medewerkster peuters kdv

Karin Meeuwesen

Leerkracht groep 1/2b
Werkdagen: ma, di, wo, do

Ilse Mekes

Pedagogisch medewerkster babygroep kdv

Marie-José Mol

Administratief medewerkster
Werkdagen: ma

Tara Oonincx

Onderwijsassistent groep 1 t/m 8

Heleen van Oord

Leerkracht groep 1/2c, kwaliteitscoördinator
Werkdagen: do, vr

Karien van Oosterhout

Leerkracht groep 5
Werkdagen: ma, di, wo, vr

Judith Razenberg

Leerkracht groep 6, Happy coach,
Sovatrainer, Faalangstreductietrainer, Bovenschools Coach
Werkdagen: wo, do, vr

Ingrid Ros

Senior PM

Eugenie Schets

Leerkrachtondersteuner groep 2/3, 3 en groep 1 t/m 8
Werkdagen: di, wo, do

Barbara Smits

Leerkracht groep 4
Werkdagen: di (om de week), wo, do, vr

Sandy Smits

Pedagogisch medewerkster babygroep kdv en bso

Carla van Velzen

Pedagogisch medewerkster babygroep kdv

Ivo Vermunt

Leerkracht groep 7/8a, gymleerkracht, ICT coördinator
Werkdagen: ma t/m vr

Johan Verregghen

Conciërge,
Werkdagen: ma t/m vr (ochtenden)

Perrie Vollebregt

Leerkracht groep 1/2c
Werkdagen: ma, di, wo

Diana Wagemakers

Pedagogisch medewerkster peuters kdv

Sabine Welten

Onderwijsassistent groep 1 t/m 8
Werkdagen: wo, do

Loes van der Westen

Leerkracht groep 7/8b
Werkdagen: ma, di, woe (om de week)

Liselotte Wirix

Onderwijsassistent groep 1 t/m 8
Werkdagen: ma, di, do, vr